#6480 od lososmaster
06 pro 2018 01:24
Nic nám nebrání, to jenom já si vzpomněl vždycky v červnu a nikdo jiný to tu neinicioval. Ale klidně bych udělal něco v lednu. Jestli všechno půjde podle plánu, tak poslední zkoušku složím 22. ledna, takže pak mám víceméně do půlky února volno. Na přelomu ledna a února je Pragoffest, kdyby to někoho zajímalo jen tak.
#6487 od Sillia
07 pro 2018 00:15
To by bylo fajn, i když koukam, že naše fakulta je asi nějak pozadu... Zatím mam vypsané termíny z ani ne půlky předmětů. Tak uvidíme, ono to nějak půjde, stejně se budeme přesněji domlouvat až to bude aktuálnější a tou dobou už určitě vědět budu.
#6511 od Sára
24 pro 2018 14:48
Merry Christmas everybody! Merry Christmas, Doctor!

Užijte si svátky a dávejte na sebe pozor, ať se můžem ve zdraví sejít u novoročního speciálu...
#6512 od lososmaster
24 pro 2018 17:32
Já se taky přidám, takže veselé Vánoce, užijte si vánoční svátky, atd.
Jenom je škoda, že nemáme už vánoční speciál, takže letos jsem úplně nedělal předvánoční maraton vánočních speciálů (teda, ani jsem na to neměl čas). Ale na ten novoroční se těším, navíc ten trailer vypadá docela dobře.
A třeba se nám podaří naplánovat sraz někdy na začátku roku (teda asi zase jenom pro pražáky) :D
#6513 od Sillia
24 pro 2018 19:01
Taky přeju, šťastné a veselé Vánoce, užijte si atmosféru večera a tradice, které a jestli slavíte :)
Teď už se tak těšit na Silvestra a novoroční speciál :D
#6514 od Zuzka
25 pro 2018 22:05
Taky všem přeju krásné svátky a super nový rok. My jsme měli na stromečku perníkovou TARDIS...
#6525 od Ironside11
26 pro 2018 11:40
Taktéž všem přeji Krásné a veselé Vánoce.
Letošní Vánoce byli na DW věci velice štědré a jelikož svátek a narozeniny jsem měl také krátce před Vánoci tak se Vám pochlubím i s nimi.

Svátek: kníha Hollow man s 7. Doktorem-na tu si ještě musím počkat, nejdříve se musím k 7th dostat :lol:
Narozeniny: kniha město smrti s 4. (právě čtu, naprosto úžasná), Forever autumn s 10. a od přítelkyně Tardis dvojnáramek.
a konečně vánoce: Beginningvyprávěný Carole Ann Fordovou, Alien heart/ Dalek soul s 5th a Nyssou, Good Doctor se 13. a tričko s plačícím andělem (neblinkej :lol: )

A copak jste našli pod stromečkem Vy?
#6526 od Mark
26 pro 2018 23:45
Príjemné sviatky všetkým :) U mňa boli na DW veci Vianoce chudobné keďže nič som nedostal :D Ale bol som ukľudnení že ono sa to zatiaľ len zdržalo na pošte. Dostanem tričko kde je Doctor s TARDIS a Mlok so svojím kufríkoma obaja vravia "it's bigger on the inside" :) A nálepku na auto s rovnakým textom ktorá sa na môj vcelku malý Citroen c3 hodí :D
#6527 od lososmaster
27 pro 2018 09:33
Já taky dostal nějaký trička s TARDIS a podobně. A taky oficiální kalendář DW, kde je na každý měsíc ikonická hláška jednoho Doktora. Ale věci s tématikou DW tvořily tak 70% všech mých dárků, takže mě lidi okolo už asi znají :D
#6528 od Tessuna
28 pro 2018 13:31
Krásné Vánoce! - Ehm, já vím, já vím, je to ode mě poněkud wibbly-wobbly, ale když ony mi letos přišly nějak zevnitř menší.
Pod stromečkem jsem našla vykrajovátko ve tvaru Tardis, takže snad abych pomalu začala péct cukroví... :D
Hodně štěstí a fantastických věcí v novém roce! :)