#1337 od Sillia
19 led 2015 14:07
Spíš než o to, že bych lebku držela, se mi nelíbí představa, že by takhle měla být používána moje lebka, vím, že už bych byla mrtvá a bylo by mi to jedno, ale vědomě bych něco takového opravdu nechtěla. Ono sahat na kosti dávno mrtvých není takový problém sám o sobě, sáhnout na to, na dějepis nám učitel přinesl pravé kosti kelta, ale pak je tu ta otázka toho, zvláště v tomto případě, že je to nějakého umělce, někoho konkrétního a pak tedy obdivuji, že s tím dokáže vylézt na jeviště před lidi.
#1338 od Sára
19 led 2015 14:54
Hamlet je sám o sobě velice emocionální příběh. A reálná revizita k tomu...hm, docela by mě zajímaly Davidovy pocity, když k té lebce promlouvá...
#1352 od Meisiluosi
20 led 2015 02:58
Já bych asi souhlas k podobnýmu použití vlastní lebky dala. Ne každýmu se poštěstí hrát v Hamletovi, žeano, kór s Tennym...;-)
#1599 od Sára
19 úno 2015 21:41
Chci moc poděkovat Gebikovi za publikování této "stařiny" z tisku. Pro mě to byl skvělý zdroj inspirace pro napsání kvízovky.
Vysvětlím: na literárním serveru Litweb máme každý měsíc takovou malou soutěž. Tři dny po sobě je uveřejňován kousek příběhu s indiciemi, podle kterých pak čtenáři hádají postavu, žijící nebo již zemřelou - spisovatele, herce, vědce, panovníky atd, atd.
Lebka v ruce Davida Tennanta vyprávěla svůj příběh právě tento měsíc.
Koho by to zajímalo, zde je odkaz: http://www.litweb.cz/art.php?ida=7159

Takže - ještě jednou dík...