#4678 od Zuzka
28 pro 2016 10:56
Tak to jsou super darky. Doom Coalition bych si dala libit. Zatim se mi to nedari nikde stahnout.
A Roj hruzy byl fakt fantastic :)
#4682 od Sára
28 pro 2016 12:32
Já dostala knížky -Královskou krev od Uny McCormak ( jsem v půlce a docela vážně uvažuju, že ji ani nedočtu. Nevím, jestli je to překladem nebo nudným stylem, jakým je napsaná - sorry, madam..)
No a Shadu od Garetha Robertse (na základě scénáře Douglase Adamse) a ta teda byla FANTASTIC!
Nemáte někdo tušení, jestli se od tohoto spisovatele dají sehnat ještě nějaké další "doktorské" knihy" v češtině?
#4684 od Zuzka
28 pro 2016 19:29
O Kralovske krvi uz jsem tu nekde psala. Doctes to za hodinu odskrtnes si to v seznamu a radsi na to zapomenes. Jine knizky od Umy McCormac se mi libily vic i kdyz zadna nebyla nijak extra.
O knizkach co vysly cesky mas myslim docela prehled sama. Dve s jedenactym. Povidky. A s Dvanactym Silueta. Roj hruzy. Kralovska krev. A pak Shada a Mesto smrti. Nevim kdo zpracoval Mesto smrti ale jinak myslim zadny Roberts.
#4685 od lososmaster
28 pro 2016 19:45
Město smrti napsal James Goss podle scénáře Douglase, který to napsal podle příběhu Davida Fishera - zrovna to tu mám před sebou a je hrozně vtipný se dívat na tři jména spisovatelů na přední straně :)
#4686 od Ironside11
28 pro 2016 21:26
Zuzka píše:Tak to jsou super darky. Doom Coalition bych si dala libit. Zatim se mi to nedari nikde stahnout.
A Roj hruzy byl fakt fantastic :)

Já jsem dostal jako CD :D

Nedávno jsem se ptal na Argu, jestli chystají ještě nějakou DW knihu. Odpověděli, že ano, ještě jednu. Jelikož obě jejich vydané jsou od Adamse, tak typuji, že ta třetí bude asi The Pirate Planet.
Ta má mimochodem hezkou obálku: http://www.timelash.com/tardis/images/l ... k-book.jpg
#4688 od Sára
29 pro 2016 12:41
Město smrti napsal James Goss podle scénáře Douglase, který to napsal podle příběhu Davida Fishera - zrovna to tu mám před sebou a je hrozně vtipný se dívat na tři jména spisovatelů na přední straně

Nejvtipnější je to, že tuhle knížku mi vyhledávač vyhodil, když jsem zadala Gareth Roberts :D (jehož jméno se tam pro změnu nevyskytuje vůbec). No, já to vidím tak, že ostatní Robertsovy knížky jsou jenom v angličtině, což bohužel nemám šanci přelouskat ani do smrti (na Whoconu jsem si koupila The Nightmare in Black Island s Desátým a stíhám ji číst (přeložit a pochopit) tempem max.stránka za den :( )