#853 od Zuzka
24 pro 2014 22:31
Tohle téma mě napadlo před chvílí, když jsem vybalila naušnice a náhrdelník ve tvaru TARDIS a sonický šroubovák 11. Doktora. Sice mi ho děti chtěly zabavit, ale mají smůlu, je můj :D

Dostali jste taky něco hezkého?
#857 od Aludneva
25 pro 2014 12:27
Já jsem letos nedostala nic whovianského, ale místo toho mi Ježíšek přinesl 2 zeměplošská trička (jedno se Silverem a druhé s Fígly), zeměplošské odznáčky (odznak Hlídky, černou stuhu a placky), 6 knih (životopis Douglase Adamse, Losos pochyb, Johnny a mrtví, Johnny a bomba, Malé ženy a Koberce s ilustracemi) a grafický tablet. Už se moc těším až začnu kreslit na počítači. Když jsem zjistila, co všechno tablet umí, dostala jsem záchvat euforie :D .
Taky jsme celá rodina dostali nový toustovač s nástavcem na wafle a na panini.
#869 od Valcav
25 pro 2014 21:27
Já jsem dostal letos třetí díl komiksu World of Warcraft a úžasný plakát s Beatles, kde přecházejí přes silnici. Ale ta pravá nadílka pro mě začne až zítra, kdy si stáhnu Last Christmas a podívám se na to ;) .
#876 od Wensdy
25 pro 2014 23:10
2 trička s Doktory :) a peníze abych si mohla objednat knížku Doctor Who: 12 Doctors, 12 Stories
#881 od Sillia
26 pro 2014 01:11
Bohužel nic s námětem DW i když jsem škemrala o Závoj smutku, tak za dva měsíc a něco k narozeninám, snad. A jinak to byly spíše ty věci, které už byly potřeba a tak se využilo Vánoc, takže zimní boty, mobil a kryt na něj. Ale největší radost u nás doma udělala trička s námětem The Big Bang Theory pro mého bráchu a tátu.
#882 od Tessuna
26 pro 2014 01:26
Taky nic whovianského :( To jsou věci, které si "dávám" spíš sama. Ale něco málo jsem rozdala - ten obrázek, co jsem nedávno hodila do fanartu, byl velkým hitem loňských Vánoc, a letos mám podobný - ještě není naskenovaný, taky ho sem pak třeba hodím.
Ale loni se mi povedlo docela dobré cukroví - začalo jako klasické úly, ale s trochou čokoládové polevy, cukrových kuliček a několika kousků hřebíčku na dozdobení jsem z nich udělala docela obstojnou armádu daleků ;)
#900 od Zuzka
26 pro 2014 14:02
Haha, Dalekové mezi vánočním cukrovím, to je kouzelné :D
#917 od Sillia
26 pro 2014 23:09
Takové cukroví bych si taky nechala líbit, ale doma vosí úly vůbec neděláme, ale co by mě zajímalo, kde se dají sehnat náušnice ve tvaru Tardis, ty bych si totiž nechala moc ráda líbit.
#935 od Aludneva
27 pro 2014 14:51
Včera jsme byli na vánoční oslavě u příbuzných a tam jsem ještě dostala kuchařku "Den bez masa".
Letos jsem taky upekla Doctor who cukroví. Udělala jsem perníčky ve tvaru Tardis a ve tvaru dáleků.

Obrázek

Obrázek
#945 od Sillia
27 pro 2014 16:58
Jé, ty jsou hezký, takový kdybych doma udělala já, tak mě táta (a vlastně i máma s bráchou) maximálně pochválí za upečení cukroví a potom mi dá dlouhotrvající přednášku o tom, jak jsem už do reálného života nepoužitelná, seriály zmagořená, nenormální, nemocná a jak mě jednou zabije auto, když pod něj vběhnu při hledání vesmírných lodí na obloze apod. Pardon, že si stěžuju, ale vážně závidim.