#128 od rasasak
05 lis 2014 17:46
Mno řeknu to takhle .... sberny formular jsem netvořil ja, pouze sem ho prevzal :D a uz sem do nej nechtel moc hrabat kvuli jiz nasbiranym datum :)

veskere uvedene mapy jsou zatim spise takove ... perličky :) Technické preview, aby jste viděli co z těch nasbíraných dat vzniká, a jak se postupně pokračuje....
Každá ta mapa použivá jiný mapový engine pro detekci měst, takže každá je jinak uspešná .... Né všechny mají možnost editace zaznamu, popripade upravy vysledku .... atd atd ... je toho hodne :)
proste zdaleka to neni finalni produkt :)

prví tři varianty se uz asi zcela jiste zamitli a pracuje se na teto aktualni .... nicmene kdo vi treba najdu jeste neco sikovnejsiho .)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
[EDIT-1]: Nekdo s prezdivkou naheCZ vyplnil u města pouze BRA ...... jesli tu je .... co to ma byt ?

Edit :!: :Nepiš 2 a více příspěvků pod sebe.
viz pravidla: viewtopic.php?f=3&t=6
LAZYjohn

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
[EDIT-2]: trošku jsem poladil layout, všetně popisu, odkazu na forum aaaaaa pridani perlicek, protoze nektere veci co pisete do poznamek jsou fakt krasne :D
#177 od Klarisa
08 lis 2014 14:44
Právě jsem zjistila (kromě toho, že má super poznámka je jednou z perliček :D ) , že v mém městě jsou (včetně mě) 4 whoviani a doopravdy mě zajímalo kdo to je. Ehm...nějaká možnost jak to zjistit neexistuje? :?:
#281 od rasasak
10 lis 2014 14:08
Nóó ... z těch tří napsali nick jen dva .. "kacka go" a "ShifterCZ"
snad mne ted ochranci osobnich udaju nezlyncuji :D
[EDIT-1]: BTW .. probehla mala aktualizace dat :) dalsich cca 40 lidicek pridano do mapy (uz by tam mely byt cca 400 :D )
#428 od Klarisa
16 lis 2014 18:56
První slečnu znám od vidění ze školy...ach...dobrý pocit :D díky moc.
#507 od TekuSP
21 lis 2014 17:01
Kdybych mohl jakkoliv pomoct se scriptem, rád pomůžu. Připadá mi trochu ehm pomalý. Chyba je podle mě v tom že ten script bere pokaždé "RAW" data ze serveru, správně by to měl dělat třeba každých 30 min a vlastně je někam ukládat/updatovat a pak je posílat clientovy, už jako celek, který se rychle načte.
#519 od Sillia
22 lis 2014 15:54
Tak to je smutný, Kromě mě je v Příbrami pouze jeden whovian, jenom jeden, i když ona Příbram není zrovna velká ale i tak. Stejně by bylo zajímavé vědět, kdo ten druhý je, i když zrovna asociál jako já má zatraceně malou šanci, že toho druhého znát bude.

A ještě jedna poznámka, na té mapě je také jedna tečka o dvou whovianech někde v Bulharsku, něco jménem Malinovo, jedna tečka o jednom whovianovi v Jemenu, přestože město je tam napsané Javorník. Tak nevím, jestli je to chyba, nebo co to vlastně je.
#732 od ABE
13 pro 2014 23:01
Někoho kdo se zapsal, že bydlí ve Vsetíně (jako Vsetin) to hází kousek od Houstonu. Podle Google to je: Lavaca County, Texas, Spojené státy americké.
Jinak moc hezký projekt. :)
[EDIT]:
Přesněji je to asi: Vsetin Czech Moravian Brethren, Hallettsville, Texas, Spojené státy americké. :D
Naposledy upravil ABE dne 27 led 2015 18:18, celkově upraveno 1
#1339 od Gebik
19 led 2015 16:00
Tak jsem koukla na mapu - a k mému překvapení nejsem z našeho velkoměsta sama.. Kdo je tady ještě z Krnova? (Abych si případně dávala bacha na to, co tady plkám..) :roll: 8-)
#1342 od Zuzka
19 led 2015 17:32
Nepřibyla nějaká data? Poslední aktualizace mapy je 8.12.2014.
#1344 od Sára
19 led 2015 18:51
Tak jsem se taky zapsala do mapy, ale zajímalo by mě, jestli někdo čte tu POZNÁMKU, než začne s vyhledáváním místa (města). Protože je spousta měst, hlavně těch menších, která jsou v naší republice v několikerém "vydání".